Strona główna

SONY DSCFirma Handlowo Usługowa Elektro-Klima Mateusz Śliwka jest firmą zajmującą się usługami w zakresie projektowania sprzedaży oraz montażu urządzeń służących do budowy inteligentnego domu.

Naszym klientom oferujemy bogaty asortyment produktów z dziedziny:

  • systemów sygnalizacji włamania i napadu
  • telewizji dozorowej
  • monitoringu
  • wykrywania pożaru i kontroli dostępu

 

 

 

SONY DSCW ramach swojej działalności usługowo-handlowej Elektro-klima zajmuje się również, sprzedażą oraz montażem urządzeń centralnego odkurzania, posiadamy w ciągłej sprzedaży jednostki centralnego odkurzania oraz szeroki asortyment produktów do ich montażu.

Klimatyzacja pomieszczeń Elbląg

Aby stanąć na wysokości zadania oferujemy również sprzedaż profesjonalnych jednostek domowego i przemysłowego użytku klimatyzacji pomieszczeń w wielu typach – ON OFF, INVERTER w połączeniach SPLIT i MULTISPLIT.

Wykwalifikowana kadra naszych techników bezpiecznie zainstaluje instalacje chłodniczą wraz z urządzeniami w uzgodnionym z Państwem miejscu.

sklep1

sklep2

W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć proponowane usługi z zakresu kompleksowej obsługi instalacji elektrycznych.

Pragniemy zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, zapewniając jednocześnie wieloletnie zadowolenie z wybrania naszej propozycji.

Nasza Firma gwarantuje Państwu najwyższą jakość Usług, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, dobranej ekipie fachowców oraz odpowiednim uprawieniom i certyfikatom zdobytym przez nasza firmę.

 

Najlepszą reklamą naszej firmy jest zadowalanie wszystkich naszych Klientów.

 

Copyright © Elektro Kilma 2013 All rights reserved.
| Web Design by MiliWeb.pl For SSK

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress