Odkurzacze Centralne Elbląg

domek

 

    • ZASADY DZIAŁANIA

Sprzątanie odkurzaczem centralnym jest analogiczne do sprzątania urządzeniami przenośnymi, z tą różnicą, że w czasie sprzątania używamy tylko węża ssącego, który zamiast do odkurzacza wkłada się do gniazdka w ścianie, skąd zassane powietrze z kurzem przepływa do jednostki centralnej przewodami ukrytymi w ścianach.

    • MODEL WYBRAĆ?

Mamy największy wybór jednostek centralnych. Oferujemy odkurzacze centralne do domów jednorodzinnych, do apartamentów, a także do hoteli i wielkich rezydencji. Proponujemy wszystkie dostępne metody separacji. Mamy w ofercie praktycznie bezobsługowe odkurzacze centralne Split.

    • ODKURZACZE CENTRALNE

Odkurzacze centralne aeroVac to sprawdzone rozwiązania używane przez tysiące polskich rodzin. Urządzenia te są stosowane w naszym kraju już od ponad piętnastu lat. Producentem odkurzaczy aeroVac jest największy na świecie wytwórca jednostek centralnych, amerykański koncern LMI

    • ŁATWA OBSŁUGA

Nie słyszysz silnika ani nie widzisz zbiornika na kurz. Są one schowane w pomieszczeniu gospodarczym, piwnicy lub garażu. Jedynymi widocznymi elementami systemu są gustownie dobrane do kolorystyki wnętrza gniazda ssawne – połączone z jednostka centralna niewidocznym systemem plastikowych rur oraz zestaw do sprzątania, który używasz podobnie do zestawu, który znasz z odkurzaczy przenośnych.

    • UNIKALNA KONSTRUKCJA SPLIT

Jednostki centralne typu Split posiadają separator cykloniczny z dodatkowym filtrem włosów zamontowanym w osobnej obudowie niż silnik. Odkurzacze centralne Split zawsze dostarczają 100% deklarowanej wydajności bez względu na ilość zmagazynowanego kurzu.

 

Copyright © Elektro Kilma 2013 All rights reserved.
| Web Design by MiliWeb.pl For SSK

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress