Inteligentne DomyInteligentne Domy

Inteligentny dom, to nieograniczone możliwości programowania i integracji wszystkich urządzeń elektrycznych i multimedialnych obecnych w Twojej prywatnej przestrzeni. Systemy takie w pełni dostosowują się do rytmu życia swoich użytkowników, wprowadzając do niego nową jakość. Sterowanie domem przebiega w wygodny i intuicyjny sposób, lokalnie, zdalnie lub automatycznie. Ogromny potencjał stosowanego przez nas oprogramowania sprawia, że możemy realizować dowolne projekty zarówno w nowych jak i istniejących budynkach. Przy konstruowaniu systemów inteligentnych domów ogranicza nas jedynie wyobraźnia.

Automatyka domowa wprowadza, oprócz komfortu, również nową jakość bezpieczeństwa. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i integracji z internetem, sterowanie domem, jak też jego monitoring, są łatwe i przebiegają sprawnie, nawet gdy znajdujemy się na drugim końcu świata. Komunikacja z budynkiem przy pomocy smartfona, iPada czy komputera to już standard w inteligentnych instalacjach.

Inteligentne systemy mogą integrować dowolne urządzenia elektryczne, wprowadzając do domu pełną automatykę. To rozwiązania na miarę XXI wieku.

Oferta

Nasza oferta jest do wszystkich tych, dla których komfortowy, wygodny i bezpieczny dom to jeden z najważniejszych priorytetów w życiu.

Bezsprzecznie można stwierdzić, iż inteligentne instalacje to aktualnie najbardziej nowoczesne i zaawansowane technologie w budownictwie, które wdrażamy zarówno w nowych jak i istniejących budynkach. Oferujemy Państwu inteligentne instalacje w systemach magistralnych oraz bezprzewodowych, korzystając z aktualnie najlepszych możliwych rozwiązań dostępnych na rynku, które wielokrotnie testujemy. Nasi inżynierowie to najwyższej klasy specjaliści w swojej dziedzinie, a wyselekcjonowane przez nas urządzenia różnych producentów spełniają światowe standardy jakości.

Zdajemy sobie sprawę, iż dom to jedna z największych i najważniejszych inwestycji. Czując ogrom odpowiedzialności, jaka na nas spoczywa, staramy się wykonywać swoje zadania z najwyższą precyzją.

Zakres naszych usług:

  • inteligentne instalacje elektryczne
  • instalacje Audio Video, TV Sat, kino domowe, multiroom
  • instalacje teletechniczne
  • instalacje alarmowe i CCTV
  • systemy wideodomofonowe
  • rolety, żaluzje, karnisze elektryczne
  • zarządzanie budynkiem BMS

Produkty

title_system_dzisiaj

System FIBARO to obecnie najdoskonalsze rozwiązanie automatyki budynkowej dostępne na rynku.

Umożliwia bezinwazyjną instalację. Już nie musisz kłaść setek metrów czy kilometrów kabli. Nasze zminiaturyzowane moduły instaluje się w dowolnej puszce podtynkowej za włącznik np: światła, rolety, itd. i działają w każdej instalacji.Jako jedyny na rynku, w instalacjach bez przewodu neutralnego (starego typu) potrafi sterować oświetleniem typu LED, czy świetlówkami.Nie „łączy” się trwale z infrastrukturą. Robisz remont

mieszkania, burzysz ściany i zmie

niasz koncepcje, nie przejmuj się, wyjmij moduł ze ściany i zainstaluj w nowym położeniu. Dzięki sieci mesh, nowy m

oduł odświeży swoje położenie i będzie dalej współpracował z pozostałymi elementami systemu.

Kompatybilność i technologia Z-wave

Daje pełną swobodę sterowania i komunikacji, współpracuje bowiem z większością telefonów komórkowych, dostępnych na rynku.

Współpracuje z produktami bezprzewodowymi ponad 300 niezależnych producentów i wszystkimi pozostałymi urządzeniami, którymi sterować mogą konkurencyjne systemy.

Współpracuje ze wszystkimi dostępnymi na rynku kamerami IP. Po wykryciu zdarzenia system wysyła zdjęcie lub film na Twoją komórkę.

Inteligentny System

Sam sprawdza i monitoruje stan poszczególnych urządzeń, a w razie potrzeby informuje Ciebie o wystąpieniu zdarzenia. Jako jedyny na rynku zna dokładne położenie otwarcia rolety, markizy, itp. Automatycznie się uaktualnia. Sam robi kopie zapasowe ustawień na zewnętrzne serwery. Elementy zasilane bateryjnie ze sporym wyprzedzeniem zaczną przypominać się o wymianie baterii. Gdy wyjedziesz na urlop i zapomnisz wyłączyć ogrzewanie, FIBARO wyśle wiadomość z pytaniem, czy ma to zrobić za Ciebie.

Interfejs graficzny

Jako jedyny posiada bardzo prosty interfejs konfiguracyjny, za pośrednictwem którego w dowolnej chwili możesz zmienić

zależności, sceny i całą inteligencje systemu z dowolnego komputera, bez specjalistycznego oprogramowania, bez potrzeby wzywania serwisu.

Bezpieczeństwo

Umożliwia integrację z istniejącym systemem alarmowym.

Każdy element systemu może działać niezależnie od centrali. W przypadku uszkodzenia centrali, gdy system wykryje np: pożar, każdy element samoistnie podejmie decyzje o otwarciu rolet, okien, drzwi, uruchomieniu oddymiania, itd.

Do zdalnego zarządzania nie wymaga połączenia vpn ani stałego adresu IP.

Poniższa funkcjonalność będzie dostępna wkrótce. Obecnie przechodzi procedurę testową.

Multimedia Fibaro zapewnią Ci:

Kontrolę z każdego TV wyposażonego w złącze HDMI.

Wyobraź sobie, że wieczorem oglądasz film, dzwoni dzwonek do drzwi, film zostaje zatrzymany, światło w salonie zapala się na 30%, a przed domem na 100%. W okienku na TV widzisz obraz z kamery przed domem. Chwytasz telefon – tam widzisz zbliżenie obrazu, rozmawiasz, otwierasz furtkę za pomocą jednego kliknięcia.Oglądanie i zarządzanie prywatną biblioteką video.
Gdziekolwiek znajduje się Twój telewizor masz dostęp do ulubionych materiałów video.Słuchanie ulubionej muzyki w dowolnym pomieszczeniu, dzięki bezinwazyjnemu multiroomowi audio.
Wyobraź sobie, że wchodzisz do salonu i włącza się Twoja ulubiona muzyka. Przechodzisz do kuchni, czujnik wykrywa Twoją obecność i radio kuchenne dalej odtwarza tą samą muzykę. Co więcej! W sytuacji kryzysowej np: pożaru, wszystkie urządzenia audio nadadzą określony komunikat, by chronić Twoją Rodzinę.

Usługi Fibaro

Fibaro zapewnia dostęp do szerokiej bazy danych usługodawców, co umożliwia natychmiastowe reakcje przy jakiejkolwiek awarii zaistniałej w domu. Przykładowo w przypadku wycieku wody z pralki system automatycznie udostępni listę najbliżej zlokalizowanych hydraulików wraz ich danymi kontaktowymi, które natychmiast możesz wykorzystać do wezwania fachowca.

Zakupy z Fibaro

Integracja z największymi sklepami internetowymi. Gdy robisz cyklicznie zakupy, tracisz

masę czas u stojąc w kolejkach do kasy. Wykorzystaj ten czas dla swojej Rodziny, ponieważ FIBARO kupi, zapłaci, i poinformuje o dostarczeniu Twoich zakupów, gdy tylko pojawi się kurier.

Sprawdź jak bardzo Fibaro wybiega przed konkurencję

W FIBARO sam zdefiniujesz sceny, skonfigurujesz inteligencję i zależności wedle określonych zdarzeń, bez potrzeby wzywania fachowca. Zrobisz to błyskawicznie, a gdy coś Ci się nie spodoba lub po prostu zmienisz zdanie, w domu lub pracy przekonfigurujesz system w kilkanaście sekund. Zobacz jakie to proste…

FIBARO to system stworzony w POLSCE…

przez Polaków i dla Polaków. Nie myśl, że musi być drogi. Co prawda nie produkujemy go w Chinach, lecz w fabryce pod Poznaniem, z czego zresztą jesteśmy dumni, jednak mimo wszystko według danych z marca 2011 roku, jest najtańszy na rynku.

Copyright © Elektro Kilma 2013 All rights reserved.
| Web Design by MiliWeb.pl For SSK

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress