SygnalizatorySygnalizatory Zewnętrzne

sp7912174045801

SPL-2030

Zewnętrzny sygnalizator optyczno-akustyczny SPL-2030 jest przeznaczony do stosowania w systemach sygnalizacji włamania i napadu oraz w systemach sygnalizacji pożarowej. Funkcję sygnalizacji realizuje w dwojaki sposób: optycznie (LED) i akustycznie (modulowanym sygnałem dźwiękowym o dużej głośności). Źródło światła stanowią 4 diody LED o bardzo wysokiej jasności świecące w kolorze czerwonym, natomiast sygnał dźwiękowy generowany jest przy pomocy przetwornika piezoelektrycznego. Konstrukcja obudowy sygnalizatora zapewnia wysoki stopień zabezpieczenia antysabotażowego (przed otwarciem i przed oderwaniem od podłoża).

sp801128092171

SP-4001

Zewnętrzny sygnalizator optyczno-akustyczny SP-4001 jest przeznaczony do stosowania w systemach sygnalizacji włamania i napadu oraz w systemach sygnalizacji pożarowej. Funkcję sygnalizacji realizuje w dwojaki sposób: optycznie (LED) i akustycznie (modulowanym sygnałem dźwiękowym o dużej głośności). Źródło światła stanowią diody LED, natomiast sygnał dźwiękowy generowany jest przy pomocy przetwornika piezoelektrycznego. Konstrukcja obudowy sygnalizatora zapewnia wysoki stopień zabezpieczenia antysabotażowego (przed otwarciem i przed oderwaniem od podłoża). Wewnętrzna osłona z blachy ocynkowanej stanowi dodatkową ochronę elementów elektroniki przed uszkodzeniem mechanicznym.

Sygnalizatory Wewnętrzne

sp136012525923991

SPW-250

Wewnętrzny sygnalizator akustyczny SPW-250 przeznaczony jest do systemów sygnalizacji włamania i napadu. Może być sterowany z wyjść wysoko lub niskoprądowych central firmy Satel. Należy pamiętać o zaprogramowaniu odwróconej polaryzacji wyjścia w tych centralach.
Występuje również w kolorze niebieskim.

  • sygnalizacja akustyczna: przetwornik piezoelektryczny
  • automatyczna sygnalizacja w przypadku odcięcia od centrali
  • zasilanie awaryjne z baterii litowej
  • ochrona sabotażowa przed:
    • oderwaniem od podłoża
    • otwarciem
sp7312174235571

SPW-210

Sprawdzony, niezawodny system alarmowy przeznaczony do zabezpieczania małych domów, biur i sklepów. Wraz z gratisowym pakietem materiałów promocyjnych SATEL zestaw ten stanowi idealne rozwiązanie dla instalatorów i agencji ochrony.

Głównym elementem alarmu jest mikroprocesorowa centrala alarmowa SATEL CA5 wyposażona w klawiaturę CA5KLED-S.

Centrala CA-5 wyposażona została w komunikator telefoniczny (dialer) zapewniający współpracę systemu alarmowego ze stacją monitorującą lub powiadamianie osobiste.

W zestawie znajdując się także 2 mikroprocesorowe czujki ruchu SATEL AMBER o bardzo dobrych parametrach technicznych przy stosunkowo niewielkiej obudowie. W zależności od potrzeby, do prezentowanego zestawu polecamy przewod YTDY6x0,5mm2.

Copyright © Elektro Kilma 2013 All rights reserved.
| Web Design by MiliWeb.pl For SSK

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress