Systemy Alarmowe

 Centrale AlarmoweKlawiatury i ManipulatoryEkspandery CzytnikiCzujki RuchuCzujnik Magnetyczny Czujki Udarowe i Stluczeniowe Czujniki Dymu, Czadu i GazuCzujniki Zalania, TemperaturySystemy BezprzewodoweSygnalizatory           Gotowe Systemy Alarmowe

 

System alarmowy zapewnia bezpieczeństwo i skutecznie powiadamia w przypadku włamania. Każdy system alarmowy powinien być dobrany do konkretnego obiektu, dlatego montażu alarmu powinien podejmować się specjalista. Wiemy jak ważna jest jakość systemów alarmowych, dlatego w naszej ofercie znajdziecie wyłącznie systemy alarmowe renomowanych firm. Posiadamy także systemy alarmowe bezprzewodowe oraz podzespoły do alarmów. Polecamy zwłaszcza znakomite systemy alarmowe znanego polskiego producenta – firmy SATEL.

Systemy alarmowe zbudowane są z kilku lub kilkunastu elementów połączonych ze sobą przewodowo lub bezprzewodowo. Głównym podzespołem systemu alarmowego jest centrala alarmowa, która odbiera informacje od czujników i w zależności od programu podejmuje określone czynności. Centrala steruje sygnalizatorami, które informują otoczenie o alarmie. Obecnie systemy alarmowe wyposażone są także w urządzenia do powiadamiania o alarmie – najczęściej moduły GSM. Wysyłają one informacje o alarmie do właściciela obiektu lub do agencji ochrony. Ważnym elementem systemu alarmowego jest akumulator, który podtrzymuje jego pracę przy braku zasilania sieciowego.

Copyright © Elektro Kilma 2013 All rights reserved.
| Web Design by MiliWeb.pl For SSK

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress